KHL  Kunstacademie Haarlem Leiden voor je volgende stap!

KUNSTACADEMIE HAARLEM LEIDEN

Lesjaar 17 sept. 2018 t/m 17 mei 2019

Lesaanbod   -   Cursusschema 18/19  |   Terug  |   Printversie (pdf)



HAARLEM  •  Kleine Houtweg 47

OEGSTGEEST  •  Haarlemerstraatweg 8a

ma.mo.

1a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Fokelien Faber

Nieuw per januari 2019

1b Hedendaagse Ruimtelijke

Kunst 09.30-12.00 Mariël van

Schravendijk

1g Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Lyda Bekker

Nieuw per januari 2019

1f Hedendaagse Fotografie

10 lessen (jan-maart)

09.30-12.00 Margreet de Groot

ma.mi.

2a Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Fokelien Faber


Nieuw per januari 2019

2g HedendaagseSchilderkunst

13.30-16.00 Lyda Bekker



ma.av.

3a Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00 Rob Visje

Nieuw per januari 2019

3f Hedendaagse Fotografie

10 lessen (jan-maart)

19.30-22.00 Pieter Berkhout

3g Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00 Sebastiaan Spit

Opnieuw per januari 2019

3h Basiscursus Fotografie

8 lessen (sept-dec)

19.30-22.00 Margreet de Groot

di.mo.

4a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Rob Visje


4g Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Flore de Koning

4h Ruimtelijke Kunst

09.30-12.00 Jacomien leMaître

di.mi.

5a Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Rob Visje

5c Tekenkunst gem.techniek

13.30-16.00 Marleen Kappe


Nieuw per januari 2019

5h Hedendaagse Ruimtelijke Kunst 13.30-16.00 Jacomien leMaître

di.av.

6a Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00 Pieter Kusters

6c Model/Portret schilderen

19.30-22.00 Fokelien Faber


6d Nieuw per nov 2018

Computertekenen+Aminatie

19.30-22.00 Bolt Wever

 

Nieuw per januari 2019

6h Hedendaagse Ruimtelijke Kunst 19.30-22.00 Mariël van Schravendijk

wo.mo.

7a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Fokelien Faber




wo.mi.

Nieuw per januari 2019

8a Combinatie Fotografie +Hedendaagse Schilderkunst

13:30-16:00 Gemma van Schendelen




wo.av..

9c Klassiek Realistisch schild.

19.30-22.00 Marianne Vrijdaghs

Nieuw per januari 2019

9b Kunstbeschouwing

(5 lessen) 19.30-21.30

Margreet Bouman



do.mo.

10a Schilderkunst gem.techn.

09.30-12.00 Ralph de Lange

10b Ruimtelijke kunst

09.30-12.00 Ike van Cleeff

10c Eindexamenjaar (Oegstg)

09.30-12.00 Margreet Bouman


do.mi.

11a Schilderkunst gem.techn.

13.30-16.00 Ralph de Lange


11c Nieuw per januari 2019

Hedendaagse Schilderkunst

13.30-16.00 Pieter Berkhout

11b Modelboetseren

13.30-16.00 Ike van Cleeff



do.av.

12a Vakopleiding

Certificaat 2

19.30-22.00 Masterclasses

12b Vakopleiding

Certificaat 1

19.30-22.00 Theorie & Praktijk



vr.mo.


13c Vormstudie tek/schilderen

09.30-12.00 Natasja Rietdijk

13g Vakopleiding

Certificaat 1

09.30-12.00 Theorie & Praktijk

Nieuw dagdeel per sept. 2019

13h Vakopleiding

Certificaat 2

09.30-12.00 Masterclasses

vr.mi.


Nieuw per januari 2019

14c Combinatie

Ruimtelijk +Hedendaagse Schilderkunst

13.30-16.00 Simon Konijn

Nieuw per januari 2019

14g Kunstgeschiedenis (5 less)

13.00-15.00 Margreet Bouman


zo.mo.


19a Weekend Academie 2D+3D in HAARLEM

10.00-12.30 Margreet Bouman,

Pieter Kusters en Ike van Cleeff




Nieuw per januari 2019

19a Weekend Academie 2D+3D in OEGSTGEEST

10.00-12.30 Informatie volgt