KHL  Kunstacademie Haarlem Leiden

Lesjaar 17 sept. 2018 t/m 17 mei 2019

Home KHL op Facebook Google Maps Email Login (Academiebord intern)

Lesaanbod   -   Cursusschema 18/19  |   Terug  |   Printversie (pdf)



HAARLEM  •  Kleine Houtweg 47

OEGSTGEEST  •  Haarlemerstraatweg 8a

ma.mo.

1a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Fokelien Faber



1g Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Lyda Bekker

1f Creatieve Fotografie

10 lessen (sept-dec)

09.30-12.00 Margreet de Groot

ma.mi.

2a Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Fokelien Faber


2g Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Lyda Bekker



ma.av.

3a Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00 Rob Visje

3b Ruimtelijke kunst

19.30-22.00


3f Creatieve Fotografie

10 lessen (sept-dec)

19.30-22.00 Pieter Berkhout

3g Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00 Sebastiaan Spit


di.mo.

4a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Rob Visje


4g Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Flore de Koning

4h Ruimtelijke Kunst

09.30-12.00 Jacomien leMaître

di.mi.

5a Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Rob Visje

5c Tekenkunst gem.technieken

13.30-16.00 Marleen Kappe

5g Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Flore de Koning


di.av.

6a Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00 Pieter Kusters

6c Model/Portret schilderen

19.30-22.00 Fokelien Faber


6d Computertekenen+Aminatie

19.30-22.00 Bolt Wever

6h Schilderkunst gem.techniek

19.30-22.00


wo.mo.

7a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Fokelien Faber


7g Vakopleiding Certificaat 2

09.30-12.00 Masterclasses


wo.mi.

8a Combi Fotografie+Schilderen

13:30-16:00 Gemma van Schendelen



8h Ruimtelijke Kunst

13.30-16.00 Jacomien leMaître

wo.av..

9c Klassiek Realistisch schild.

19.30-22.00 Marianne Vrijdaghs

9b Kunstgeschiedenis (sept-okt)

19.30-22.00 Margreet Bouman


9d Cursus Photoshop (nov-dec)

19.30-22.00 Margreet Bouman


9h Ruimtelijke Kunst

13.30-16.00

do.mo.

10a Schilderkunst gem.techniek

09.30-12.00 Ralph de Lange

10b Ruimtelijke kunst

09.30-12.00 Ike van Cleeff

10c Eindexamenjaar (in Oegstg)

09.30-12.00 Margreet Bouman


do.mi.

11a Schilderkunst gem.techniek

13.30-16.00 Ralph de Lange

11b Modelboetseren

13.30-16.00 Ike van Cleeff



do.av.

12a Vakopleiding Certificaat 2

19.30-22.00 Masterclasses

12b Vakopleiding Certificaat 1

19.30-22.00 Theorie & Praktijk



vr.mo.


13c Vormstudie (tek/schilderen)

09.30-12.00 Natasja Rietdijk

13g Vakopleiding Certificaat 1

09.30-12.00 Theorie & Praktijk


vr.mi.


14c Combi Ruimtelijk+Schild.

13.30-16.00 Simon Konijn



zo.mo.

19a Weekend Academie 2D+3D

10.00-12.30

19a Weekend Academie 2D+3D

10.00-12.30 (2D en 3D)