KHL Kunstacademie Haarlem Leiden

KUNSTACADEMIE HAARLEM LEIDEN

Lesjaar 21/22 = 13 sept. 2021 t/m 20 mei 2022

Lesaanbod   -   Cursusschema 21/22  |   Terug  |  

Betekenis van de toevoegingen

BV = Bijna Vol (enkele dagen geleden)  /   VOL = 10 plaatsen bezet


DAG-DEEL


H A A R L E M  •  Kleine Houtweg 47



L E I D E N  •  Haagweg 4, F12-14



DAG-DEEL

ma.mo.

1a. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Fokelien Faber


1g. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Pieter Berkhout

1h. Ruimtelijke Kunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Mariël van Schravendijk

ma.mo.

ma.mi.

2a. Schilderkunst Gemengde Technieken

13:30-16:00 Fokelien Faber

2b.Creatieve Fotografie Masterclass

13:30-16:00 Udo Geisler

2g. Schilderkunst Gemengde Technieken

13:30-16:00


ma.mi.

ma.av.

3a. Schilderkunst Gemengde Technieken

19:30-22:00 Rob Visje

3c. Schilderkunst Gemengde Technieken

19:30-22:00 Erik de Bree

3k. Schilderkunst Gemengde Technieken

19:30-22:00 Pieter Kusters


3g. Schilderkunst Gemengde Technieken

19:30-22:00 Sebastiaan Spit

3h. Ruimtelijke Kunst Gemengde Technieken

19:30-22:00 Mariël van Schravendijk

ma.av.

di.mo.

4a. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Rob Visje


4g. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Harke Kazemier

6d. Film / videokunst

09:30-12:00

di.mo.

di.mi.

5a. Schilderkunst Gemengde Technieken

13:30-16:00

5b.Creatieve Fotografie

13:30-16:00 Udo Geisler

5g. Schilderkunst Gemengde Technieken

13:30-16:00

6d. Film / videokunst

13:30-16:00

di.mi.

di.av.

6a. Schilderkunst Gemengde Technieken

19:30-22:00 Pieter Kusters

6b. Film / videokunst

19:30-22:00 Patrick Deen


6c. Model & Portret Schilderen en Tekenen

19:30-22:00 Fokelien Faber

6g. Vakopleiding jaar 1 t/m 2

19:30-22:00 Programma van modules en masterclasses.

theorie- en praktijklessen, presentaties en werkbesprekingen.

di.av.

wo.mo.

7a. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Fokelien Faber


7g. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00


wo.mo.

wo.mi.





8g. Klassiek Schilderen

13:30-16:00


wo.mi.

wo.av.

9a. Tekenkunst

Gemengde Technieken

19:30-22:00 Marleen Kappe


9c. Klassiek Schilderen

19:30-22:00 Marianne Vrijdaghs

9b. Praktische Kunsttheorie Online 19:30-21:30

Elk jaar een nieuw programma van twaalf essentiële lessen waar je in de praktijk véél

aan hebt. Gratis onderdeel van de opleiding en soms ook los te volgen. Onder andere

compositieleer, kleurtheorie, perspectief, creativiteit, kunstgeschiedenis, kunstfilosofie, kunstsociologie en zakelijke kennis voor de kunstenaar. Docenten: Pieter Berkhout, Jaap Meesters, Elske Berkhout, Mariël van Schravendijk, Diane Lepelaar en Simon Konijn.

wo.av..

do.mo.

10a. Schilderkunst Gemengde Technieken

09:30-12:00 Hans van Diemen

10c. Eindexamenjr.VOL

09:30-12:00 Margr.Bouman


10b. Ruimtelijke Kunst

Gemengde Technieken

09:30-12:00 Ike van Cleeff



do.mo.

do.mi.


11a. Schilderkunst Gemengde Technieken

13:30-16:00 Hans van Diemen


11b. Ruimtelijke Kunst Gemengde Technieken

13:30-16:00 Ike van Cleeff

11g.Creatieve Fotografie Masterclass

13:30-16:00 Udo Geisler


do.mi.

do.av.

12a. Vakopleiding jaar 1 t/m 4

19:30-22:00 Programma van modules en masterclasses.

theorie- en praktijklessen, presentaties en werkbesprekingen.

12g. Schilderkunst Gemengde Technieken

19:30-22:00

12d. Film / videokunst

19:30-22:00

do.av.

vr.mo.


13c. Vormstudie Tekenen en Schilderen

09:30-12:00 Natasja Rietdijk

13g. Vakopleiding jaar 3 t/m 4

09:30-12:00 Programma van modules en masterclasses.

theorie- en praktijklessen, presentaties en werkbesprekingen.

vr.mo.

vr.mi.


Cusrsus 14c wordt 11b op do.mi. door Ike van Cleeff


vr.mi.

za.mo.



15g Broedplaats Leiden

Inloopatelier voor KHL cursisten en studenten

Elke zaterdag van 10:00-13:00


zo.mo.


19a Weekend Academie

10:30-13:30, 2D+3D naar keuze in HAARLEM of LEIDEN

Marleen Kappe, Pieter Kusters, Ike van Cleeff, Mariël van Schravendijk


zo.mo.